TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.03.2016, Në orën: 16:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 236 herë

Titulli : Banes apo lokal

Çmimi : 165,000 €

Kategoria : Qera: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 102m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Jo

Përshkrimi : Shes banesen apo lokal ne dardani banesa posedon 102m2 banim 99m2 teras dhe 28m2 podrum

SHPALLJET TJERA