TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.03.2016, Në orën: 22:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 196 herë

Titulli : Klarinet

Çmimi : 299 €

Kategoria : Instrumente Muzikore

Përshkrimi : Klarineti eshti ri dhe shum pak i perdorur .
Na kontaktoni ne nunrin e telefonit

SHPALLJET TJERA