TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.03.2016, Në orën: 15:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3243 herë

Titulli : Mercedes E270 CDI 2003

Çmimi : 6,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 231,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shes Mercedes E270 CDI me 177 Ps me Voll Opsione eshte ne gjendje shum te mir nuk kar far problemi Motorin dhe Marshin e ka ne gjendje shum te mir eshte vetur shum e rujtun.

Extra

Lekur
Nxemje te ulseve
Tempomat
Sensora te shiut
Sensora parkingu para dhe mbrapa
Telefon
Navigation
DVD
Mbajta e te nxetit apo te ftohit ne vend pa dhezur vetura
Xenon
Edhe shum tjera

Per me shum info
0041767786881

SHPALLJET TJERA