TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.03.2016, Në orën: 19:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1976 herë

Titulli : Shitet Opel Corsa

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 1.2

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes OPEL CORSA 1.2B ne gjendje shum te mir teknike,e importuar nga zvicra.
Vetura eshte shum e paster si brenda ashtu dhe jasht,vetura eshte e qlajmruar e gatqme per dogan...pres bleres serioz...!

SHPALLJET TJERA