TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.03.2016, Në orën: 21:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1941 herë

Titulli : Fiat stilo

Çmimi : 2,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Stilo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 299,883

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2002

Ekstra : ABS

Përshkrimi

Benzin 1.8 16ventilla vetura esht e ruajtur si jasht ashtu dhe mbrenda esht lekur ..posedon : abs esp senzor parkimi fellne 16 gumat e dimrit edhe ntngreme esht shumm i fort .. rexhistrim deri 09.03.2016 per me shum na kontaktoni ne nr te tel 045-470-556

SHPALLJET TJERA