TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.03.2016, Në orën: 05:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 41 herë

Titulli : Pollo 1.4 benzin shum ekonomik e posa ardhur nga zvicrra

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 19,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Volswagen Pollo 1.4 benzin e posa ardhur nga zvicrra viti prodhimit 2007 ne mujin e 11 pa ni muj 2008 servisin e kryer rrypin dhembezor eka tash te ndrrum ne zvicerr gumat e reja dy qelca etj per ma shum info 044/422-866 blerim 045/505-566 vetura eshte ne gjendje shum te mir dhe shumë ekonomikë

SHPALLJET TJERA