TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.03.2016, Në orën: 11:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4771 herë

Titulli : Shitet bmw 320 m packet me qmim tvolitshum

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet bmw 320 m packet sport vetura eshte ekstra vetura eshte ngjendje tshkelqyshme posedon te gjitha senet ekstra karrikat sport brenda karrikat me.nxemje branikun ekstra muzik ekstra me zvoqnika tfirmes ma tmir auspuh ekstra me tgjitha fjalt osht ekstraaa viti eshte 2003 ka vetem 167 mi kilometrq tvertetura me.tgjithq librat e servisit me ni.fjal osht me.tgjitha senet e nje veture komode pres blers serioz te interesuarit let kontaktojn ketq dy.numra 044308321me viber dhe ipko 043956916

SHPALLJET TJERA