TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.03.2016, Në orën: 11:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 7142 herë

Titulli : Audi a3 1.9 TDI 2010 FULL EXTRA

Çmimi : 10,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes audi a3 1.9 tdi 77kw shpenzime minimale , viti i prodhimit muaji 10.2009, e regjistruar rks, klimatronik, esp, abs, leda mrapa, gjamat elektronik, pasqyre elektronike, fellne te modelit te ri me goma te mira , 2 qelsa etj.
Vetura ka regjistrimin e dyt ne Kosovë dhe eshte shume e mirembajtur posedoj edhe dokumentat e doganes. Vetura posedon liber servisi. Perkthimi mund te behet menjeher.
Bk

SHPALLJET TJERA