TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.03.2016, Në orën: 15:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 452 herë

Titulli : kauq per sallon

Çmimi : 550 €

Kategoria : Mobilje

Përshkrimi : shes ket rreth 3 tresha plus e kom edhe 1 tresh qe nuk a ne foto dmth krejt jan 4 tresha me 2 qysha dhe te gjith shtrihen mujn mu shfrytzu edhe per me fjet qmimi per krejt a 550 euro

SHPALLJET TJERA