TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.03.2016, Në orën: 15:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 930 herë

Titulli : Shitet Mercedes Benz ML 320 ne gjendje shume te mire

Çmimi : 12,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 2

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Viti prodhimit 05.12.2005
Regjistrimi pare ne Kosove Qershor 2014
Dy palë goma te reja ( dimer dhe vere )
Km 280,000 te garantuara
Servisi i kryer per 10,000 km
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike
Telefon : 049775776 ( Viber +38649775776 )

SHPALLJET TJERA