TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.03.2016, Në orën: 02:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6693 herë

Titulli : Jaguar XF 3.0 D V6 S Premium Luxury *Navigation*Xenon*PDC*Automatik*

Çmimi : 18,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Jaguar XK Series

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 82,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet vetura ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.

Per me shume kontaktoni: +37745850850 (Mob & Viber)

INTERIOR FITTINGS
Bluetooth
board computer
Parking sensors (Rear Camera)
Electr. Window
Electr. Seat adjustment
speakerphone
Air conditioning (climate control)
Multifunction steering wheel
navigation system
Power steering
Cruise control
Tuner / Radio / CD 6 Changer
Central
OUTSIDE AMENITIES
Electric sidemirror
Alloy wheels
SAFETY & ENVIRONMENT
ABS
Airbags (front, side and other airbags)
ESP
Electric immobiliser
Headlights
light sensor
Filter
Rain sensor
Daytime Running Lights
traction control
Xenon headlights

SHPALLJET TJERA