TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 8.03.2016, Në orën: 08:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 140 herë

Titulli : VW Golf VI Trend 1.6 TDI Bluemotion Tech

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,155

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2011

Përshkrimi

Golf VI Trendline 1.6 TDI Bluemotion
Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm
Fuqia: 77KW (105KF) v.p. 2011
- 180155 KM të kaluara
- Ngjyra e hirit metalike
- Klima manuale “Climatic”
- Radio CD me 8 altoparlant
- Ulësja e shoferit me rregullim të lartësisë
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
- Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
- Tempomat
- Bordkompjuter
- Spojlera fabrikisht
- Fellne alumini
- Larëse të dritave kryesore
Vetura eshte e importuar nga Gjermania me Dogane, mbetet vetem regjistrimi dhe Homologimi

SHPALLJET TJERA