TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 8.03.2016, Në orën: 15:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 617 herë

Titulli : Audi A4 2.0 Tdi 2010

Çmimi : 9,500 €

Cmimi në zbritje : 8900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 270

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet Audi A4 2.0 Tdi viti 2010 në gjendje të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Zvicra dhe është pa Doganë.

Km: 270.000 me libra të servisit.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA