TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 8.03.2016, Në orën: 18:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 263 herë

Titulli : Vw touran 1.9 tdi highline-2005

Çmimi : 4,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 219,800

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Touran 1.9 tdi highline 2004 full ekstra i ardhur nga jasht ne gjendje shum te mir dhe shum i rujtur ska nevoj as nje investim vetura esht pa dogan
Tel. 045-699-279

SHPALLJET TJERA