TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 01:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 794 herë

Titulli : Golf 2 -91

Çmimi : 1,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1991

Përshkrimi

Golf 2 viti i prodhimit 1991
1.6Turbo Dizell

Vetura ka qene 1.3 benzin e kam bere 1.6turbo dizell
Goma M+S 195 50 15
Amortizimi Sport
Rexhistruar ne RKS dhe ka derine tetor 2016

SHPALLJET TJERA