TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 00:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 232 herë

Titulli : Veshje sportive

Çmimi : 850 €

Kategoria : Artikuj Sportiv

Përshkrimi : Veshjet sportive per Motoqikleta / Motorista jan nga Gjermanija te reja te pa perdorura dhe jan origjinale nuk jan fallc siq mund te shihen ne foto dhe jan te cekura nr madhsis dhe qmimet jan secila nga 200 euro dhe nje parë dorza 50euro.
Pres blers serios
mund te kontaktoni edhe viber ne kete nr +37745679428

SHPALLJET TJERA