TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 16:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1046 herë

Titulli : Passat 2007 karavan, 1.9, diesel

Çmimi : 8,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes Passat karavan ngjyre e zeze, vetura ka 230000km te kaluara, nderrues shpejtesie manual, nderruesi i shpejtesise ka 5 shpejtesi. Vetura eshte ne gjendje shume te mire, ka edhe 6 muaj regjistrim + tpl.
Vetura ka sensor parkingu, sensor shiu, retrovizor elektronik, sistem telefonik fabrikisht te montuar ( punon me cdo lloj telefoni qe ka bluetooth), karrika me nxemje, pasqyre me nxemje, tempomat, goma te reja (2013) te dimrit dhe dy te veres te reja (2015). Vetura nuk eshte hipotek.
Nderrim nuk beje!

SHPALLJET TJERA