TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 16:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2629 herë

Titulli : BMW x5 3.0i

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2003

Përshkrimi

shes BMW x5 3.0 benzin automatik tiptronik
esht ne gjendje shum te mir shum i rujshem si jasht ashtu edhe brenda esht shiber
Klim Abs Esp
gjamat me rrym
pasqyret me rrym
karrikat me memorje + nxemje
mbyllje hapje me komand + alamrm
regjistrim i skaduar denim nuk ka i qlajmrum esht
vlen te ceket hipotek nuk esht
ne emrin tim personal perkthimi behet menjeher
bejm edhe ndrrim me vetur ma te vogel dhe material ndertimor

SHPALLJET TJERA