TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 17:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1738 herë

Titulli : Shitet Mercedes B200 CDI Automatike

Çmimi : 7,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 200

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shitet Mercedes B200 CDI Automatike

Vetura eshte ne gjendje te rregullte teknike. Ka 219,000KM te garantuara
Nderuesin e shpetesive Automatike 7shpejtesi
Sensora parkimi para dhe pas
Radio me CD player dhe CD changer
Uleset full elektrike
Uleset dinamike
Fellne te aluminit 16”
Goma te dimrit

Vetura posedon rexhistrim deri ne muajin Prill 2016.

SHPALLJET TJERA