TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 17:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 984 herë

Titulli : VW Passat 2.0TDI Automatik,LED Xenon Bixenon

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2013

Përshkrimi

WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


VW Passat 2.0 TDI, AUTOMATIK Doganuar. I Importuar nga Gjermania. 


VW Passat 2.0 TDI Automatik BLUE MOTION TECHNOLOGY

Dritat LED Perpara dhe Mrapa XENON BI XENON

* Viti i prodhimit 2013
* KLIMATRONIC
* SENZORA Parkingu PARA dhe MRAPA
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Senzora Shiu
* Alu Fellne
*MULTIFUNKSION


Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 251 965

SHPALLJET TJERA