TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 17:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1578 herë

Titulli : BMW 320 D mod 2010

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

BMW 320 D vetura eshte po sa e ardhur prej Gjermanije dhe se eshte si te jete e re ka 2oo mij KM te kaluara me liber servisi te BMW ka; senzor paringu navigator te madhe DVD bod kompjuter goma te reja karrikat me nxemje cd magazin ma 10 cd dhe se shum qka tjeter por per me teper ne tel:044 129 098

SHPALLJET TJERA