TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 17:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1825 herë

Titulli : Vw Passat 2.0TDI HIGHLINE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2012

Përshkrimi

WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


VW Passat 2.0 TDI, HIGHLINE I Doganuar. I Importuar nga Gjermania. 

* VW Passat 2.0 TDI 6 Shpejci BLUE MOTION TECHNOLOGY
* Viti i prodhimit 2012
* KLIMATRONIC
* NAVIGACION
* Karrikat ALKANTARA
* KROMPAKET
* SENZORA Parkingu PARA dhe MRAPA
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqzret me nxemje
* Senyora Shiu
* Alu Fellne Highline
*MULTIFUNKSIONAutosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 251 965

SHPALLJET TJERA