TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 17:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4377 herë

Titulli : Opel Corsa 1.2 benzin -03

Çmimi : 1,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2003

Përshkrimi

shes opel corsa 1.2 benxin
esht ne gjedje te rregullt pa asteni defekt
e ardhur prej zvicres pa dogan
eksatr posedon
klim funksjunale
150 mi te garantuara
4 gomat e reja
central edhe alarm
abs edhe esp
per me shum na kontaktoni ne numrat
044320777 ose 049320777
si dhe ne viber +37744320777

SHPALLJET TJERA