TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 18:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 179 herë

Titulli : Sharan 2010

Çmimi : 10,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Sharan

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 215,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet Sharan 2010 me tabela te Gjermanise.
Vetura eshte me 5 ulese.
Ne gjendje te shkelqyer teknike dhe shpenzime shume te vogla.

Viber : + 38649775776

SHPALLJET TJERA