TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.03.2016, Në orën: 12:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1152 herë

Titulli : Mercedes ML320 164 / 2005

Çmimi : 12,500 €

Cmimi në zbritje : 11000 € €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 281,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

Viti prodhimit 05.12.2005
Regjistrimi i pare ne Kosove Qershor 2014
281,000 km te garantuara
Gjendje super te mire optike dhe teknike
Viber: + 386 49 775776

SHPALLJET TJERA