TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.03.2016, Në orën: 19:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3424 herë

Titulli : shes golf 2 1.6 dizel

Çmimi : 1,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 404,379

Motori (kubik) : 1.6 dizel

Viti : 1987

Përshkrimi

Shes golf 2 ne gjendje te perkryer si jasht edhe mbrenda vetura ka goma te reja te veres dhe te dimrit e pa regjistruar per me shum na kontaktoni ne 044690266

SHPALLJET TJERA