TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.03.2016, Në orën: 19:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 97 herë

Titulli : Opel Kadett 1.6

Çmimi : 800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Kadett

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 1991

Ekstra : ABS, Mbyllje Qendrore, Radio

Përshkrimi

Plin + Benzin ABS-CENTRALL-SHIBER
Regjistrim 23-11-2016
Ngjyra Vishnje Metalike
Goma te reja dhe Bandasha Alumini te sapo vendosura

SHPALLJET TJERA