TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 12:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1904 herë

Titulli : Mercedes E 200 2.2 CDI BlueEfficiency

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 200

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2010

Përshkrimi

Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
Mercedes Benz
E 200 CDI 2.2
Automatik-tiptronic
Klim
Abs
Esp
Airbag
Cd-player
Navigacion+DVD
Dirigjime ne Timon
Drita Mjegulles
Board Computer
Tempomat
Xhama me Dirigjime
Ulese me Lekur
Ulese me Dirigjim
Fellne 17 - Sport Line AMG
Viti 2010 21.07.2010
Ndertimi : 4 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Kalter Metalike
Vetura Eshte me RKS
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri
21:00

SHPALLJET TJERA