TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 12:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1657 herë

Titulli : VW Phaeton 5.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Phaeton

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 5000

Viti : 2005

Përshkrimi

Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
VW Phaeton
5.0 TDI
Automatik - Tipronik Multi Tronic DSG
Klim-tronic
Karriga me Nxemje
Karriga Lekur
Karriga me Dirigjim
Abs
Esp
Senzora Para
Senzora Mrapa
Senzora Shiu
Drita Mjegulles
Larje e Dritave Digitale
4X4 4-Motion
Airbag
Cd-player
Board Computer
Dirigjime ne Timon
Nderrues Shpejtesie Ne Timon
Tempomat
Xhama te Zi ( Fabrik )
Auto PARK
Goma dhe Fellne te Reja orginal VW Phaeton
Viti 2004
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Kalter Metalike
CCM : 4993
Vetura posedon 1 qelesa
Km : 263.000 me Liber Servisi
Vetura Eshte vetem me RKS
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 21:00

SHPALLJET TJERA