TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 13:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2176 herë

Titulli : Mercedes C 220 CDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2008

Përshkrimi

Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
Mercedes Benz
C 220 CDI
Automatik-tiptronic
Klim
Abs
Esp
Airbag
Cd-player
Mini Navigacion
Dirigjime ne Timon
Drita Mjegulles
Board Computer
Fellne Dhe Goma te mira te Veres
Fellne 18 - Sport Line
Viti 2008
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Zezë e Metalike
Vetura Eshte vetem me Dogan
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 21:00

SHPALLJET TJERA