TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 13:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2314 herë

Titulli : Mercedes E270 CDI Automatik RKS

Çmimi : 6,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2002

Përshkrimi


MERCEDES E270 CDI AUTOMATIK-ELEGANCE MERCEDESI OSHT I POSA SERVISAR TERESISHT SI: DISKA DHE GURTNE TE REJA ULJE DHE FILTERA PER 15.000KM NDERRUES ULJE FILTERA E SHTIKERA KOMPLET NE TRAP GUMICA E STABILIZUES KOMPLET OSHT NE GJENDJE PERFEKT I REGJISTRUAR NE RKS VITI I PRODHIMIT 17.09.2002 MODEL 2004 EXTRA POSEDON **KLIMA TRONIK DY ZONALE FUNKSIONALE ** START/STOP N MENJAQ (me dhym e me dhez n menjaq pa qels)**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT **SENZORA TE DRITAVE **SENZORA TE SHIUT **DRITA MJEGULLE**BRAVA ELEKTRONIKE **SERVO TIMONIN **TIMONIN LEKUR **ABS EDHE ESP **ALARM E CENTRALL **XHAMA ME RRYME **PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE **MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE **QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT **ALUMIN FELLGA 16COLL ME GUMA M+S INFO NE VIBER +37745650220;044381610
Bejme ndrrim

SHPALLJET TJERA