TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 13:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1084 herë

Titulli : Audi A3 2.0 TDI - QUATTRO

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
Audi A3 QUATTRO
2.0 TDI
Manuel 6 - Shpejtesi
Klim-Tronic
Abs
Esp
Airbag
Ulese me Dirigjim
Senzora Shiu
Tempomat
Board Computer
Cd-player
Viti 2006
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Zezë metalike
CCM : 1968
KW : 103
Km : 140.000
Vetura Eshte Vetem me Dogan me RKS
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 21:00

SHPALLJET TJERA