TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 13:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1636 herë

Titulli : BMW 525d diesel 2001

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 525D

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2001

Përshkrimi

Shitet Bmw 525d i vitit 2001, ngjyre te kaltert qelt, posedon navy te madh, dirigjim ne timon, xhama elektronik, perde, senzora parkimi para dhe mbrapa, dy pare goma te reja bashk me fellne, pasqyre elektronike, klimatronic dual zone, webasto e shum e shum sene te tjera....
Gjendja perfekte e vetures, ndrrime nuk bejme, kontakti i mundur edhe ne viber dhe What's up.

SHPALLJET TJERA