TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 13:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 792 herë

Titulli : VW Passat 2.0 TDI -DSG-

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
Volkswagen
Passat EC
2.0 TDI
Automatik-Tiptronic
Klim-AC
Abs
Esp
Airbag
Ulese me Dirigjim
Ulese me Nxemje
Senzora Shiu
Tempomat
Board Computer
Cd-player
Drita te Mjegulles
Viti 2011
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Kalter metalike
Km : 180.000 Vetura Posedon Liber Servisi Kilometra me Garancion
Vetura eshte vetem me Dogan Importuar nga Gjermania
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Mund te Telefonini

SHPALLJET TJERA