TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 13:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 675 herë

Titulli : VW GOLF 7 1.6 TDI -2013

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
VW GOLF 7 BlueMotion
1.6 TDI
Manuel 6 Shpejtesi
Klim-Ac
ABS
Esp
Airbag
Board Computer
Navigacion ( Aux , USB , MemoryCard)
Auto Start Stop
Goma Te Reja te Dimrit
Viti 2013
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : e Kuqe Metalike
CCM : 1598
KW : 77
Km : 199.000 me Liber Servisi
Vetura Eshte vetem me doganen e paguar
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 21:00

SHPALLJET TJERA