TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 13:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4315 herë

Titulli : Mercedes cls 320 cdi viti 2007

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes CLS Class

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2007

Përshkrimi

shitet mercedes cls 320 cdi automatik tiptronik viti fundi 2007 vetura posedon klima tronik para mbrapa karrika me nxemje cencora parkimi navigacion blutoth drita ksenon fellne AMG se goma treja komfori shum i rujtun gjendja teper e mir pa asni investim dy qelsa liber servisi vetura esht me numra te rregullt te italis dhe sigurim te paguar te interes mund te lajm 044 343 451 auto elsa

SHPALLJET TJERA