TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 13:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 8018 herë

Titulli : VW Jetta 2.0TDI DSG Automatik tiptronik lekur 2010

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Jetta

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 65,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes VW Jetta 2.0 TDI viti I prodhimit 2010 me 140 kuaj fuqi (103 KW) me motor si Golf 6 Commonrail Diesel, me nderrues automatik DSG tiptronik,
model Amerikan TDI CUP, me liber servisi me km origjinal vetem 67,000 km te kaluara dhe serviset e kryera me rregull ne VW, kilometrat mund te verifikohen te Porshe Kosova, Baki Automobile, etj
timonin e lekures multifunksional, karriget e lekures, kulmin Schiebedah, klime ac,fhsisa te reja, poqa te drites te reja komplet, me goma dimri te reja,
CD origjinal e VW me 6 Cd, me bluetooth, karriget me nxemje,
1 vjet regjistrim deri ne Dhjetor 2016, etj.
I garantuar qe nuk ka pas ndeshje.

Te reja i ka frenjte komplet te firmes ATE, vajin e motorit me 4 filtera, vajin me filter DSG, nuk ka nevoj per asnje investim.

Vetura eshte ne emrin tim dhe nuk eshte e lene hipoteke askund dhe mund te perkthehet brenda dites.

SHPALLJET TJERA