TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 14:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1900 herë

Titulli : Vw Phaeton 3.0 Tdi Rks

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Phaeton

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitwt Vw Phaeton 3.0 Tdi në gjendje të mirë teknike.

Vetura ka Doganen e paguar dhe posedon regjistrim Rks 10 muaj.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA