TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 20:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 193 herë

Titulli : Shes Picap caddy

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen %%

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 173,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Picap cedyy I Po sa ardhur nga jashte me dogan Te paguar ne gjendje Shume Te mire Se Brenda ashtu edhe jashte per me Shume info kontakto ne nr 044/259-069 dhe viber +377/44259-069

SHPALLJET TJERA