TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.03.2016, Në orën: 13:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 485 herë

Titulli : VW Golf 7 AUTOMATIK DSG 1.6

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2012

Përshkrimi

WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM


VW Golf 7 AUTOMATIK DSG 1.6 7 Shpejci TDI Blue Motion Tech, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.


* Viti i prodhimit 12/2012 AUTOMATIK DSG
* AUTOMATIK DSG
* KLIMATRONIC
* Auto Hold System
* Senzora Parkingu Para dhe Mrapa
* Senzorin e Lodhjes
* Senzora Shiu
* Tempomat
* Karrikat me Nxemje
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Hallogenka
* Dritare Elektrike
* Radio CD/NAVI + SD CARD + USB AUX
* Pasqyret me kontroll elektronik dhe ngrohje
* Timon tresh
* Alarm Fabrikisht të VW-së
* 4 Dritare elektronike me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)


Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite.
Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
- 045 251 965

SHPALLJET TJERA