TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.03.2016, Në orën: 20:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2873 herë

Titulli : OPEL CORSA 1.2 BENXIN FULL EXTRA KLIM RKS 1 VIT

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2002

Përshkrimi

SHES VETUREN OPEL CORSA NE GJENDJE PERFEKTE VETURA POSEDON // KLIM FUNKSIONALE / ABS / ESP / AJERBEG / GJAMAT ME RRYM / PASQYRET ME RRYM / TIMON SERVO / MBYLLJE QENDRORE ME TELEDIRIGJIM FABRIKISHT / RADIO CD ME KOMAND NE TIMON FABRIKISHT / 4 GOMA TE REJA M+S / I SERVISUAR KOMPLET VAJ DHE FILTERA PARA PAK DITESH / KAROSERIA NE GJENDJE PERFELTE PA GRRITHA DHE PA KOROZION / TAPICERIA ME ULSE SI E RE SHUM E RUJTNE / NE TRRAPA SHUM I SHTRENGUN NUK NIHET AS NI SAN / FELLNE ALUMIN EXTRA / MOTORRIN NE GJENDJE PERFEKTE 173 MIJ TE KALUNE ME GARANCION / REGJISTRIM DERI ME 08 / 03 / 2017 DMTH 1 VIT TE PLOT / VETURA ESHTE NE EMRIN TIM PERSONAL / VLEN TE CEKET SE NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER PE PROBLEM / per informata tjera na kontaktoni ne numerin + 377 44 352 263 dhe ne viber me te njejtin numer

SHPALLJET TJERA