TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.03.2016, Në orën: 20:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1814 herë

Titulli : Audi A3 1.9 Tdi Sportback Sline Me Dogan Rks -06

Çmimi : 8,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes Audi A3 Sportbeck Modeli Sline 1.9 Tdi Viti ne fund 2006 full extra i ardhun nga Belgjika Me Dogan te paguar + Homologim Dhe Rexhistrim 1Vit ne gjendje perfekte Vetura posedon : 2 Qelsa Abs Airbage Hidraulik Esp Gjama me rrym Pasqyre me rrym Klimatronik dy zonal Tempomat Bordcompjuter Senzora shiu Ulse lekur Sline Tavani i zi Radio Cd Usb Fellne 17 ne gjedje perfekte teknike dhe optike per me shum shif fotot kontakti 049846846 -- 045929158

SHPALLJET TJERA