TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.03.2016, Në orën: 20:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3214 herë

Titulli : Opel Astra H Automatik me 98.000km

Çmimi : 5,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 95,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2005

Përshkrimi


Shitet Opel Astra 1.8-16v.B.automatik-viti prodhimit 2005 ka vetem 98000km orgjinale te garantuara,e importuar Nga Gjermania
eshte full extra ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike,i garazhuar,shume i pastert pa duhan. regjistrimi i dyte ne RKS shume pak i vozitur ketu ne Kosove.Dora e pare,i mbajtur mire.
I servisuar komplet(gjithmon para kohe) ne servis te autorizuar te Opelit.
Te gjitha funkcionale pa asnje vrejtje,pa asnje gervishje.
Ndruesi i shpejtesive ne gjendje te shkelqyer!
--'--I pershtatshem edhe per gjinin Femrore.
---Klimatronik
---Tempomat
---Senzora perkingu & shiu
--'Airbag
---Esp
--Dritaret electronike
---Pasqyret electrike & nxemje
---Farat-Dritat me llup & te zi
---Mbyllje qendrore me modul- 2 çelsa orgjinale
---Fellne te bukura-pa asnje gervishtje
--'Goma te mira.
---Bateri te rre-dhjetor 2015-2 vite garancion
--Board computer te madh
---Motor ecotec shume economik
--'TPL +
etj...
--Nuk eshte hipotek perkthimi mbrenda ores!
shitet prej pronarit.
Nuk bej ndrrime.
044 135 968
Prishtine
Extra Cmim prej 5600 ne 5100

SHPALLJET TJERA