TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.03.2016, Në orën: 20:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1517 herë

Titulli : VW GOLF 7 2.0 TDI 6 SHPEJTESI BI SENON-ME DOGAN

Çmimi : 19,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2013

Përshkrimi

VW GOLF 7 2.0 TDI 6 SHPEJTESI,HICHLINE,KLIMATRONIK,ESP,KARRIKAT ME NXEMJE,BORDKOPJUTER,USB,SD KART,SENZORA PER PARKING PARA DHE MBRAPA,SENZORA SHIUT,SENON-BI SENON,START-STOP SYSTEM,4X GJAMAT ELEKTRIK,PASQYRET ELEKTRIK,GJAMAT MBRAPA FABRIKISHT ERRET ,VITI NE FUND TE 2013-MODEL 2014,KM 126134 ME LIBER SERVISIT TE GARANTURA,I PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA,NE GJENDJE SHUME TE MIR,ME DOGAN TE PAGUAR

SHPALLJET TJERA