TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.03.2016, Në orën: 20:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1960 herë

Titulli : VW GOLF 7 2.0 TDI 6 SHPEJTESI LED BISENON ME DOGAN

Çmimi : 19,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2013

Përshkrimi

VW GOLF 7 2.0 TDI 6 SHPEJTESI,HIGHLINE,KLIMATRONIK,ESP,TEPOMAT,BORDKOMPJUTER,KARRIKAT ME NXEMJE,SENZORA PARA DHE MBRAPA,LED SENON-BI SENON,KARRIKAT ME MASAZH,SD KART,KARRIKAT LKUR,STOP-START SYSTEM,AUTO HOLD,SENZOR TE SHIUT,4X GJAMAT ELEKTRIK,PASQYRAT ELEKTRIK,2 QELSA,KM 134231 ME LIBER SERVISIT TE GARANTURA,I PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA,NE GJENDJE SHUM TE MIR,ME DOGAN TE PAGUAR.

SHPALLJET TJERA