TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.03.2016, Në orën: 20:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 918 herë

Titulli : GOLF 5 1.9...TDI 77KW... BLUEMOTION...VITI 2008...

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Golf 5 1.9 Tdi Bluemotion.
Viti Prodhimit 28.12.2008.
Km Te Kaluara Dhe Te Garantuara Me Liber Servisit.
I Po Sa i Ardhur Nga Jasht Pa Dogan i Qlajmruar.
Extra Full.
BlueMotion.
Airbag.
Abs.
Esp.
Tempomat.
Klim.
Bord Kompjuter.
Ulset Recaro.
Gjamat Me Rrym.
Senzor Shiut.
Senzor Parkingu.
2 Qelsa
Timon 3Sh.
Radio Cd Aux In.
Hallogenga ( Dritat e Mjegulles )
Torit Krohm.
4 Goma Te Reja Te Vendosura.
Komplet i Servisuar Me Liber Servisit.
Ne Gjendje Perfekte Ne Qdo Send .
Posedon Te Gjtiha Dokumentet e Nevojshme.

SHPALLJET TJERA