TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.03.2016, Në orën: 20:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3956 herë

Titulli : MERCEDES E 320 CDI AVANDGARDE FULL OPSION -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Mercedes Benz E 320 Cdi.
Vit Prodhimi Ne Fund 2005 Modeli 2006.
Km 224.000 Te Garantuara Me Liber Servisit.
Modeli Avandgarde Me i Persosuri i Benzit.
Komplet i Servisuar Ne Servis Te Autorizuar.
I Po Sa i Ardhur Nga Jasht Pa Dogan.
Extra Full.
Automatik Tiptronik.
Airbag.
Abs.
Esp.
Tempomat.
Komanda Ne Timon.
Klima Tronik Para Dhe Mas.
Navigaxion Dvd.
Ulset Lekur Me Air Kondicioner.
Gjamat Me Rrym + Kollor Fabrikisht.
Farat Xenon Bi Xenon Me Llupa Me Larje.
Shtopat Me Leda.
2 Qelsa Prej Fabrikes.
Libra Te Servisave.
Sistem Per Telefon.
Aux In.
Vol Sistem Te Muzikes Bose.
Fellne 16 Original Te Mercedesit.

SHPALLJET TJERA