TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.03.2016, Në orën: 21:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1317 herë

Titulli : Shes Golf 4 2003 Highline 2003 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet Golf 4 2003 Highline, , 74 kW i sapoardhur nga Gjermania, i doganuar dhe ka 213.000 km te kaluara me liber te servisit.
Vetura posedon: xenon, navigacion CD tempomat, board kompjuter, senzorin e pasqyres, senzori e shiut, lamjen e dritave, klima automatik, karrikat me nxemje, Vetura eshte full ekstra.

Per informata me te hollesishme telefono ne:
044 193 272, 049 522 786

golf pacific golf 4, passat, opel, bmw audi, golf 5

SHPALLJET TJERA