TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.03.2016, Në orën: 12:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 401 herë

Titulli : VW Golf IV TD(I)tkuqe 1.9 Diesel 2003

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, DVD Player

Përshkrimi

Shitet Golf IV 1.9 diesel viti i prodhimit 30.12.2002
Posedon 4goma te dimrit te reja me fellne dhe 4goma te veres te reja po ashtu me fellne klimatronik 160.000-170.000km tkalume regjistrime deri me 23.08.2016 regjistrimi i dyte ne gjendje super perfekte Cmimi 5200€ i diskutushem

SHPALLJET TJERA