TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.03.2016, Në orën: 15:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 717 herë

Titulli : Audi A4 2.0 Tdi Model 2010

Çmimi : 8,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 275

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shitet Audi A4 2.0 Tdi Model 2010 në gjendje të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Zvicra dhe është pa Doganë.

Km: 275.000 me libra të servisit.

Ju mirëpresim . 044 801 101

SHPALLJET TJERA